A•TAK DEVELOPMENT

Od projektu do realizacji

Yes, We Can

Rozwijając przez prawie dekadę A•TAK DESIGN wielokrotnie spotkaliśmy się z klientami, którzy oczekiwali od nas czegoś więcej niż tylko dostawy wymarzonych mebli designerskich. Stopniowo poszerzaliśmy ofertę, z jednej strony proponując projektowanie wnętrz, aranżowanie przestrzeni i doradztwo budowlane, z drugiej zaś świadcząc usługi instalatorskie i montażowe wymagające specjalistycznej wiedzy. Tak narodził się A•TAK DEVELOPMENT, dzięki któremu poprowadzimy Cię przez cały proces - od projektu aż do realizacji.

Jeśli myślisz o budowie lub przebudowie, remoncie lub przemeblowaniu - daj nam znać. Tworzymy projekty bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w pracy z szeroką gamą mebli, dodatków, oświetlenia i innych elementów wyposażenia wnętrz. Projektujemy wiedząc, że sami będziemy zaangażowani w montaż i instalacje - problemy, które zwykle pojawiają się dopiero na budowie rozwiązujemy jeszcze w biurze;)

Nasze ekipy, które zajmują się montażem i instalacją mają wieloletnie doświadczenie w pracy z oferowanymi przez nas produktami. To unikatowa wiedza i umiejętności - dużą część naszej oferty stanowią bowiem produkty, które do prawidłowego montażu wymagają specjalistycznej wiedzy, narzędzi i szkoleń.

W designerskich produktach najwyższej jakości zawsze podziwialiśmy dbałość o najmniejsze szczegóły i wykorzystanie najlepszych materiałów także tam, gdzie zwykle nikt nie sprawdza. Przenieśliśmy tę fascynację na własny grunt. Budując, remontując i montując staramy się używać najlepszych materiałów. Nie szukamy drobnych oszczędności preferując duży zysk w postaci długoterminowej satysfakcji z dobrze wykonanej pracy.